Csatlakozz az AVIAN Care csapatához!
Orvos
- Az egészségügy kulcsembere

orvos pozicio avian compressed

Mindenekelőtt ismerj meg minket: bemutatkozik az AVIAN Care csapata!

Az AVIAN Care célja, hogy kiváló színvonalú magánegészségügyi ellátást biztosítson azok számára, akik saját betegségük vagy valamely szerettük állapota miatt segítségre szorulnak. Megteremtjük a gyógyuláshoz ill. a méltó életvitelhez szükséges körülményeket, méghozzá otthon, a páciensek saját lakásában. Tudjuk, hogy az egészségromlás okozta nehéz időkben a betegek és a családtagok is biztos orvosi tudásra, gyors és hatásos kezelésekre, valamint empatikus hozzáállásra vágynak. Ezért miközben orvosszakmailag professzionalitásra törekszünk, fáradhatatlanul gyakoroljuk a kedvesség és a türelem erényét.

Mindehhez természetesen kiváló szakemberekre van szükségünk. Közülük is kulcsfontosságú az orvosok szerepe.

Az orvos az ellátás szakmai vezetője, a gyógyítás szíve és elméje. Kiemelkedően magasszintű képzettségével, felelősségvállalásával és életmentő gyakorlatával méltán részesül a legmagasabb társadalmi presztízsben. Az AVIAN Care csapatában is fontosságához méltó helyet foglal el.

AVIAN CARE

Az orvos szerepe

Az orvos szerepét nem kell bemutatni: mindenki tudja, hogy ő az egészségügy kulcsembere. Feladatkörének ellátásához – más hivatásokhoz viszonyítva is – rendkívül mély és kiterjedt szaktudásra, komoly tapasztalatra és rendíthetetlen felelősségérzetre van szüksége. A magánegészségügyet választó orvosnak emellett különösen fontos, hogy feltétlen bizalmat ébresszen pácienseiben, akiknek panaszait megértéssel fogadja, és akiket mindig előzékenyen tájékoztat betegségük mibenlétéről ill. az alkalmazott kezelések részleteiről. Ugyanis ebben a szférában a hatékony orvosi beavatkozáson túl a méltó bánásmód is alapvető elvárás.

Épp ezért fontos, hogy az orvos rendelkezzen a szükséges orvosi képesítésekkel, megfelelő szakmai tapasztalattal, valamint legyen empatikus és kedves, ugyanakkor határozott és vezető személyiség is. Nem pusztán a páciensek bizalmát és tiszteletét kell kivívnia (majd pedig meg is őriznie), hanem irányítania kell a vele együtt dolgozó, többi egészségügyi szakember munkáját is.

Az orvos feladatai

  • Betegségek diagnosztizálása
    1. páciensek megvizsgálása
    2. kórtörténet megismerése
    3. további vizsgálatok elrendelése
    4. megállapítani a tünetek okát
  • Kezelési ill. ápolási tervek kidolgozása
    1. a tervek elkészítése
    2. gyógyszerezés
    3. a tervek megvalósulásának és hatásainak követése
    4. feladatdelegálás és kapcsolattartás más egészségügyi szakemberekkel
  • Betegekkel és családtagokkal való konzultáció
    1. a páciens tájékoztatása állapotáról és a kezelés(ek)ről, valamint a lehetséges kezelésekről
    2. a további állapotromlás és más betegségek kialakulásának megelőzése céljából történő ismeretátadás
  • A betegek állapotának nyomon követése és a váratlan állapotváltozások gyors kezelése
    1. a kezelések hatásainak regisztrálása és a beteg állapotváltozásainak megfigyelése
    2. a kezelési tervek korrekciója (szükség esetén)
    3. hatékony kommunikáció a szakápolókkal
    4. döntés gyors orvosi beavatkozásról (szükség esetén)

Az orvos legfontosabb személyes tulajdonságai

Az egészségügyi hivatások a szakértelmen túl sajátos emberi erényeket is megkívánnak. Ezek sok esetben (főleg a magánegészségügyi szférában) hasonlóan fontosak, mint az orvosi ismeretek.

Az orvos

  1. Együttérző, türelmes és kedves
  2. Felelősségteljes és jó stresszkezelő
  3. Feltétlen bizalmat és tiszteletet ébreszt
  4. Jól kommunikál
  5. Csapatmunkára képes, vezető alkat
doktor allas

Elvárt képesítések

  1. orvosi diploma
  2. szakorvosi képesítés

Miért érdemes az AVIAN Care-t választanod?

Erőforrások és támogatás

Az AVIAN Care-nél minden lehetőség adott, hogy az orvosok legjobb tudásuk szerint kezelhessék betegeiket. Professzionális környezetben biztosítjuk a korszerű technikai felszereltséget, a szakképzett munkatársak támogatását, valamint más egészségügyi magánszervezetekkel való együttműködést (laborvizsgálatok stb.). Mindez gyors és hatékony munkavégzést tesz lehetővé, és megszabadít a (szakmára olykor jellemző) hosszú várakozási időktől és az akadályozottságtól.

Fizetés

Versenyképes csomagot kínálunk, amely méltányos elismerése a szakmai felkészültségednek és a munkába fektetett erőfeszítéseidnek.

Fejlődés

Az AVIAN Care korszerű és stabilan működő egészségügyi szolgáltató, ahol a szakmai fejlődés és a tapasztalatszerzés lehetősége folyamatosan nyitva áll előtted. Ha fontos számodra, hogy  kiteljesedhess az orvoslásban, akkor a mi csapatunkban biztosan jól fogod magad érezni.

avian orvosi csapat compressed

Így jelentkezz hozzánk:

Az első lépésként töltsd ki a jelentkezési űrlapot weboldalunkon. Itt minden szükséges adatot megadhatsz magadról, amivel már el is indítottad a kapcsolatfelvételt.

Csapatunk 48 órán belül felkeres, hogy megbeszéljük a további lépéseket és esetlegesen egy interjúidőpontot is egyeztessünk.

Orvos jelentkezés

Jelentkezéshez töltsd ki az alábbi űrlapot és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot!

Karrier - ÁLTANÁS ORVOS (#9)

Kérjük töltse ki az alábbi részt és hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot!

    Kérjük, töltse ki a mezőket és fogadja el az Adatvédelmi nyilatkozatot az űrlap elküldéséhez.

    Kérjük a gyorsabb és szakszerű ellátás érdekében csatolja legutóbbi zárójelentését! (1db file feltöltése engedélyezett)

    * Kötelező kitölteni.

    Sikerült elérnie kollégánkat?